Towarowa 21, 84-230 Rumia

O nas

Kraina Bajek

Nasza historia

Nasza placówka powstała w Maju 2010 roku.

Kraina Bajek jest miejscem, które tworzą zarówno nauczyciele, dzieci i rodzice.
Nasza praca polega na budowaniu poczucia własnej wartości u każdego wychowanka. Kierujemy się zasadą równości w społeczeństwie. Nie stawiamy granic i nie dążymy do doskonałości, ponieważ to szerokopojęte wartości.

Tworzymy miejsce, w którym dzieci i rodzice mają odnaleźć równowagę, akceptację i zrozumienie. Nie jesteśmy tylko dla dzieci, ale w takim samym stopniu również dla ich rodziców.

Sukcesy naszych podopiecznych są efektem przede wszystkim wspólnej pracy nauczycieli z rodzicami. Staramy się wspierać, doradzać i pomagać, nie narzucamy, nie wymagamy i nie oceniamy.

NASZA MISJA

„Sprawić, by dzieci chciały wiedzieć, obudzić w nich ciekawość. Uwierzyć, że rozumieją więcej, niż wydaje się dorosłym... A. Barille
Nasza placówka wyposażona jest:
  • w atestowane meble, dostosowane specjalnie do potrzeb dzieci
  • monitoring
  • sale i pomieszczenia dostosowane są zgodnie z wymaganiami przepisów sanitarnych i budowlanych

Na potrzeby zajęć dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego stworzone zostały 3 gabinety, w tym jeden w pełni wyposażony w sprzęt potrzebny do realizacji zajęć Integracji Sensorycznej oraz Rehabilitacji. Pozostałe dwa gabinety, zostały przygotowane tak, aby móc prowadzić w nich zajęcia z logopedą, psychologiem i oligofrenopedagogiem.

Co oferujemy?

Dlaczego dzieci i rodzice wybierają nas

Skontaktuj się z nami

Adres:
Towarowa 21, 84-230 Rumia

Telefon:
Tel. 600228551
Tel. 660032866

ikona-social-media-png